Развлечения

Benim Tatlı Yalanım 16. Bölüm

Nejat, Suna' ya onu sevdiğini söylemiş, hayatını düzene koyarken
yanında olmasını istemiştir. Suna, bu ani aşk ilanı karşısında şaşkına döner. Suna da Nejat'a aşkını ilan etmek istemekte ancak Kayra'yı düşünmektedir. Önce Kayra'nın gerçeği öğrenmesi, Nejat ve Suna'yı ona yalan söyledikleri için affetmesi gerekmektedir. Bu sırada Kayra, Suna ismini duymuş, aklı karışmıştır. Kayra, uzun zamandır görmezden gelmeye çalıştığı işaretleri bir araya getirirken, Suna'nın kim olduğunu bilmek istemediğine karar verir. Bu sırada sürpriz bir isim Kayra'yı kaçmaya çalıştığı gerçekle yüzleştirecektir.

#BenimTatlıYalanım Her Cumartesi Star'da!

Benim Tatlı Yalanım BGplayer kanalına Abone olmak için linke wedia.link/benimtatliyalanim tıklayabilirsiniz.
Oyuncular:
Nejat: Furkan Palalı
Suna: Aslı Bekiroğlu
Kayra: Lavinya Ünlüer
Şevket: Ahmet Saraçoğlu
Hande: Gonca Sarıyıldız
Saniye: Aslı İnandık
Rafet: Sadi Celil Cengiz
Serkan: Ali Yoğurtcuoğlu
Burcu: Seda Türkmen
Hayri: Cem Zeynel Kılıç
Bizi sosyal medyadan takip edin!
Benim Tatlı Yalanım Facebook hesabının paylaşımlarını görmek için linke pg/benimtatliyalanimm tıklayabilirsiniz.
Benim Tatlı Yalanım Twitter hesabının tweetlerini okumak için linke tatliyalanim tıklayabilirsiniz.
Benim Tatlı Yalanım Instagram hesabından yapılan paylaşımları ve hikayeleri takip etmek için linke tatliyalanim tıklayabilirsiniz.
O3 Medya hakkında daha çok bilgi almak için linke www.o3medya.com tıklayarak O3 Medya Web Sitesi'ni ziyaret edebilirsiniz.
O3 Medya Resmi Facebook hesabını ziyaret etmek için linke tr-tr. o3medya/ tıklayabilirsiniz.
O3 Medya Resmi Twitter hesabını ziyaret etmek için linke O3Medya?ref_src=t... tıklayabilirsiniz.
O3 Medya Resmi Instagram hesabını ziyaret etmek için linke o3medya?hl=tr tıklayabilirsiniz.
Her şey Tatlı Bir Yalanla Başlıyor…
Nejat Yılmaz, kızı Kayra’yla birlikte mutlu bir hayat sürmektedir. Kayra’nın annesi Aylin, Kayra daha bebekken onları terk etmiş, Nejat da küçük kızı terk edilmenin acısını çekmesin diye, annesinin Afrika’da çok önemli görevleri olduğunu söylemiş ve senelerce kızına annesinin ağzından mektuplar yazmıştır. Kayra’nın 6. Yaş doğum günü yaklaşırken, Nejat, Kayra’nın annesi doğum gününde gelmesini beklediğini öğrenir. Nejat, Kayra’yı bu düşüncesinden uzaklaştırmaya çalışsa da küçük kız büyük bir hevesle annesinin geleceğine inanmaktadır. Çaresiz kalan Nejat, senelerdir konuşmadığı eski karısı Aylin’e ulaşmaya çalışır.
Suna Doğan, uzun zamandır gerçekleştirmeye çalıştığı hayaline ulaşmak üzeredir. Küçük bir çocukken kaybettiği annesinin muhallebici dükkanını yeniden açacak, annesinin hatırasını yaşatacaktır. Abisi Rafet’in aldığı borç yüzünden aile yadigari kahvehanelerine haciz gelmesiyle Suna’nın bütün hayalleri bir avuç toza dönüşür. Suna ve ailesi, ailenin ekmek teknesini kaybetmemek için birkaç gün içinde 200 bin TL bulmak zorundadır. Tüm aile kara kara bir çıkış yolu ararken, reklam filmi için mekan bakmakta olan Nejat’ın yolu kahvehaneye düşer. Suna, Nejat’ın kahvehaneyi almak isteyen aç gözlü bir iş adamı olduğunu zannedince Nejat’ı kovmaktan beter eder. Suna daha sonra Nejat’ın kim olduğunu öğrenir ve yaptıkları yüzünden pişman olur. Eğer Nejat kahvehaneyi reklam filmi için kiralarsa paranın en azından bir kısmını elde edeceğini düşünür. Ablası Saniye ve en yakın arkadaşı Burcu’nun gazıyla Nejat’tan özür dilemek üzere yola çıkar.
Bu sırada Nejat, eski karısı Aylin’in gelmeyeceğinden emin olmuş, kızı Kayra’ya gerçeği söylemek üzere hazırlık yapmaktadır. Kayra’nın yıkılacağını düşünen Nejat perişan bir haldeyken Suna elinde özür dileme pastasıyla, kapısında belirir. Suna, kendini zorla içeri davet ettirir ve beraberinde gelişen olaylar Suna ve Nejat’ın kontrolünden çıkar. Sabah olduğunda Suna ve Nejat’ı yeni bir sürpriz beklemektedir. Kayra, doğum günü sabahında evinde gördüğü Suna’yı annesi Aylin zanneder. Bu yanlış anlaşılma Suna ve Nejat’ı hiç ummadıkları bir evcilik oyununun içine düşürür.
#16Bölüm #hepyanımdakal

Коментари 

 1. Benim Tatlı Yalanım

  Benim Tatlı Yalanım

  преди 4 месеца

  Benim Tatlı Yalanım'ın hiç bir yerde bulamayacağınız özel sahnelerini, bölümlerini ve fragmanlarını izlemek için linke wedia.link/benimtatliyalanim tıklayarak abone olabilir, zile basarak hepsinden haberdar olabilirsiniz...

  • Oezguer Genc

   Oezguer Genc

   преди 4 месеца

   anchunbu busayakul ich

  • Oezguer Genc

   Oezguer Genc

   преди 4 месеца

   TiciB1 o

  • Cruz Milenis Jimenez

   Cruz Milenis Jimenez

   преди 4 месеца

   Hola! gracias por subir esa serie tan bonita y tierna.

  • Hira Öztürk

   Hira Öztürk

   преди 4 месеца

   Gülsen Kalkan kendimi temize cikarmak? tam olarak ne turde bir sey yaptim da kendimi temize cikarmaya gerek duyayim? ben sana diyorum ki kelimeleri kullandigin yere gore anlami degisir sen bana diyosun ki ilim yok cehennemin 70. kati falan. Benim kast etmeye calistigimi asla anlamamissin hala bana ayni seyleri tekrar ediyorsun ben bu konusmaya burda bitirmek icin dusuncene saygi duydugumu belirtmek istiyorum yoksa bu konusma uzar

  • Gülsen Kalkan

   Gülsen Kalkan

   преди 4 месеца

   @Hira Öztürk kusura bakma tam cahilsin dini bilgin yok saçma sapan bahane uydurup kendini güya temize çıkarıyorsun Öbür tarafta o kelimeyi hafife almayı gösterirler Bir müslüman ilim öğrenmeli ve hangi kelime dinden çıkarır bilmeli bunun özürü Yok! Bahaneler ile insan anca kendini kandırır. Bir hadis var bir kişi öyle bir kelime eder ki , ama o kelime onu 70 yıl derinlikteki cehennemin dibine indirir!!!!

 2. mero dodo

  mero dodo

  преди месец

  I LOVE YOU MERO

  • mero dodo

   mero dodo

   преди месец

   CUTE

 3. hacer silifke

  hacer silifke

  преди месец

  Kerçek annesi suna

 4. Ayşen Nesibova

  Ayşen Nesibova

  преди месец

  Kayra'nın saçının rengi çok güzel:)😍+1

 5. F Stan

  F Stan

  преди 2 месеца

  42:01 Kayra " Ben çocuğum aptal değilim" (I am a child , not a fool" Bravo Kayra ❤️ The child actor Lavinya Unluer is so smart and beautiful . Bravo

 6. Doğan Emre

  Doğan Emre

  преди 2 месеца

  Çok yazık ya ayline ama niye yalan söyledi ama aylin son zamanda azcık iyi azcık kötü biri oldu kaza aylin' in aklını başına getirdi💐💐 Sevdiklerim sevmediklerim Kayra hande Burcu tolga Suna Saniye Kızıl bela enise Nejat Berrin Şevket Aylin

 7. F Stan

  F Stan

  преди 2 месеца

  41:35 "Ben çocuğum aptal değilim" I am a child , I am not a fool, Smart kid LOL Ben Aylin'e güvenmiyorum. Psikolojik bir sorunu var gibi görünüyor. Umarım kızını kaçırmaz. I don't trust Aylin. She seems to have psychological problem. I hope she does not kidnap her daughter.

 8. F Stan

  F Stan

  преди 2 месеца

  For English speaking viewers --Suna's talk to Necat at 230 Suna "I didn't come to apologize I don't think was wrong to let Aylin see her daughter. We can not hide a child from her mother". "It is necessary for Aylin to see her daughter. You can question my action, but who are you to make that decisions on her behalf?" Necat " I'm tired of struggling with everything alone I'm tired of being abandoned Help me . I think it is the time that Kayra know the facts, but I could not stand doing it without you because I love you" 1:28:54 Serkan please let Honde leave that will be a blessing to every one. She is a beast in sheep skin . Nejat let Aylin leave your house she is playing with you . She will cause a lot of pain for you. She is a psychopath who needs therapy. See how fast she leaves the people who love her? How fast she changes her mind? Keep her away from your family . She is trouble. 2:06:21 How easily Aylin can manipulate Nejat by pretending she is hurt she gets to stay in the house. Then a little while later she is walking around the house and in the kitchen she is going over past memories. Nejat wake up she is a fake woman . 2:14:21 Tolga is lucky as Honde left him along . He just liked her beauty from outside and did not see the uglyness inside her soul. Hos Cakal Tolga. You are one lucky guy.

 9. zaqatala zaqatala 444

  zaqatala zaqatala 444

  преди 2 месеца

  2:00:00 daki Tolganin okudugu turku acayip guzel ya😍

 10. HARUN ÜNAl

  HARUN ÜNAl

  преди 2 месеца

  Güzel dizi 22 kadar iyidi sonra bozuldu

 11. Maria Gomez

  Maria Gomez

  преди 3 месеца

  Me encanta está novela,💓😚

 12. Idk Idk

  Idk Idk

  преди 3 месеца

  rrr

 13. Idk Idk

  Idk Idk

  преди 3 месеца

  qqq

 14. Idk Idk

  Idk Idk

  преди 3 месеца

  rrr

 15. Bendisozlem Cici

  Bendisozlem Cici

  преди 3 месеца

  Yeter ya bir mutlu izlediğimiz bu dizi vardı iyice bilindik hikayelere döndü bu ne ya diziyi mahvettiniz bin türlü entrika klasik Türk dizilerinde olanlara benzettiniz gercek hayatta zaten fazlasıyla var dram bari artık dizilerde yapmayınnn artik izlemicemm ve çevremdekilerde benimle aynı düşüncedeler diziniz sizin olsun

 16. Ceren Ahmedova

  Ceren Ahmedova

  преди 3 месеца

  44:21

 17. SEFA BUÇAKLI

  SEFA BUÇAKLI

  преди 3 месеца

  SUNA NEDEN AMA NEDEN DUBLÖR KULLANIYOR???????????????????????

 18. Ghaphlan Khaligh

  Ghaphlan Khaligh

  преди 3 месеца

  Muhtaşam bir Dizi . Almanya dan Selamlar ❤️💚💜💛💚💜💛❤️

 19. rara said

  rara said

  преди 4 месеца

  What is the song title sung by Tolga?

 20. RUMEY -

  RUMEY -

  преди 4 месеца

  Waaa je suis choquée 58:30

 21. Ruslan Rusyanov

  Ruslan Rusyanov

  преди 4 месеца

  Cox gozel filmdi eee

 22. Buse Kumaş

  Buse Kumaş

  преди 4 месеца

  Şu Saniye ne kadar itici bir kız kendi ostedigiyle oluyoda suna neden olmasın kız zaten hemen olcam demiyo herşeyi farkında nineler gibi herşeye ters tepki vermeler diretmeler istediğini yaptırmaya calismalar

 23. Hel Demi

  Hel Demi

  преди 4 месеца

  Nejatin gercek ayline suna demesi 19.12

 24. sude keskin

  sude keskin

  преди 4 месеца

  Aslı nın yerine keşke başrolde ege olsaymış

 25. zeynep&sude hllgl

  zeynep&sude hllgl

  преди 4 месеца

  01.00.44 müq ya 👌💕

 26. Mehdi Kamran Mehdizade

  Mehdi Kamran Mehdizade

  преди 4 месеца

  ayline kecmis olsun suna ne iydi ya

 27. Meline Demir

  Meline Demir

  преди 4 месеца

  Fransizca konusuyor

 28. Veronica Dinamarca

  Veronica Dinamarca

  преди 4 месеца

  Falto' agregar la gran interpretacio'n de Aksel Bonfıl para esa hermosa pero triste cancio'n ...

 29. Fexriyye Mammadova

  Fexriyye Mammadova

  преди 4 месеца

  Kadere bak ya. Lavinyanın yani kayranın gerçek hayatta annesinin adı da Aylinmiş.

 30. Lys Ozcelik

  Lys Ozcelik

  преди 4 месеца

  🇨🇵 konustun bilirim cunku ben 🇨🇵

 31. Kamal Mamedov

  Kamal Mamedov

  преди 4 месеца

  Aylinin kocasi yokmu peki cocuk kimdendi kaybetiyi bebegi

 32. Arzu Eliyeva

  Arzu Eliyeva

  преди 4 месеца

  Sunanin babasina cok uzuldum ya 1:16:41 alamak isdiyo insan

 33. Hosna Majidi

  Hosna Majidi

  преди 4 месеца

  Kayra artık öğrendi sona annesi diğer yazık gerçek annesi diğer de ama mutluydu.

 34. Sena

  Sena

  преди 4 месеца

  1:22:35 kayranin sweet i çok güzel

 35. Hatice Ücpinar

  Hatice Ücpinar

  преди 4 месеца

  Nejat hastane odasında Aylin e Suna dedi 😁

 36. merrvee 45

  merrvee 45

  преди 4 месеца

  58 - 59 fransizca konusma beni sasirti 😲

 37. Wavkat Tolaganov

  Wavkat Tolaganov

  преди 4 месеца

  superrrrr👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻

 38. Ayşe irem Karahan

  Ayşe irem Karahan

  преди 4 месеца

  Aylin de bi bit yeniği var ama ne?🤔

 39. Aulona Dizdari

  Aulona Dizdari

  преди 4 месеца

  Hande gitti simdi Aylin basladi hadi bakalim😞😞😞

 40. Konul Cobanzade

  Konul Cobanzade

  преди 4 месеца

  Bu film cok quzel ben severek izliyorum

 41. youtube kurdu

  youtube kurdu

  преди 4 месеца

  19:10 da geçmiş olsun suna mı diyo ben anlamadım 🙄 kızın adı Aylin değil mi

 42. enur ceferova

  enur ceferova

  преди 4 месеца

  Asli seni okadar çok seviyorum ki çok tatlisin

 43. tara

  tara

  преди 4 месеца

  Can anyone tell me where I can watch this episode with english titles???

 44. Hanifi Benli

  Hanifi Benli

  преди 4 месеца

  Ya abicim şu yorumlardaa filmle ilgili birsey demeyin neden spoiler veriyorsunuzz izlerken şöyle olacak soyle oldu diyorum tadi kaçıyor

 45. Selin Demirelli

  Selin Demirelli

  преди 4 месеца

  vous aussi vous parler français

 46. Sukran Incesu

  Sukran Incesu

  преди 4 месеца

  Mucize Dr

 47. LPS ELE

  LPS ELE

  преди 4 месеца

  19:13 suna dedi

 48. Emirhan Saruhan

  Emirhan Saruhan

  преди 4 месеца

  32.53

 49. I'm a PATATO

  I'm a PATATO

  преди 4 месеца

  19:14vGrçmiş olsun Suna dedi ayline

 50. Sevda Sevim

  Sevda Sevim

  преди 4 месеца

  Ayline çok kızıyorum terk etmiş hiç yoktan sonra çocuk yapmış neyudu belirsiz sonra ailesini istiyor çok saçma

  • Ay Halykova

   Ay Halykova

   преди 4 месеца

   Aynen

 51. Benkısaca FD

  Benkısaca FD

  преди 4 месеца

  Hani bu hayri aylin gittikten sonra girmişti hayatlarına

  • Ay Halykova

   Ay Halykova

   преди 4 месеца

   hayir cnm o serkan di

 52. Mehmet Tan

  Mehmet Tan

  преди 4 месеца

  Hande hakkım olani alicam o yüzden kalıyorum dedi ya tolgaya , acaba nejat ve iş olarak mı dedi ben öyle anladım çünkü Tolga geri donmucek diziye anlaşılan

 53. Minnie Chanel

  Minnie Chanel

  преди 4 месеца

  2:02:35 Muş değil Huş

 54. İlkim Bayer

  İlkim Bayer

  преди 4 месеца

  Kayra Sunadan iyi giyiniyo yanlız

 55. Eagle Shii

  Eagle Shii

  преди 4 месеца

  Hande keske sen gitseydin tolganın yanina bosuna taksi parasi verecek cocuk

 56. Cabir Asadov

  Cabir Asadov

  преди 4 месеца

  Ya nolur suna guzel giyinsin 😵😵😇

 57. Burcu Ceylin Derin

  Burcu Ceylin Derin

  преди 4 месеца

  Bu serkan kadar döneğini görmedim😒😒

 58. Burcu Ceylin Derin

  Burcu Ceylin Derin

  преди 4 месеца

  Bu keremcanı dövelim bence her like 1 tokat 👇

  • ayhan ayhan

   ayhan ayhan

   преди 4 месеца

   Tokatlar sana gelsin densiz.cocuk o cocuk.like icin degermi manyak.al benden sana bi dislike💪👊

 59. Burcu Ceylin Derin

  Burcu Ceylin Derin

  преди 4 месеца

  Turuncu ceket ve turuncu araba

 60. Elmira. Emilbekova___

  Elmira. Emilbekova___

  преди 4 месеца

  Burcunun arabasi çok komik🤣👍

Напред